קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

אחסון אתרים

שתפו עם החברים


אחסון אתרים - השיקולים מבחינת קידום אתרים

אחסון אתרים הוא נושא בעל חשיבות גדולה עבור מקדמי אתרים. בכדי להציג לגולשים בכל רגע את התוצאות הרלוונטיות ביותר, מנועי החיפוש עושים מאמץ רב בניסיון לגלות עוד ועוד פרטים אודות אתרים ברשת.

המיקום הפיסי בו נבצע אחסון אתרים מרמז בצורה בולטת על זהות קהל היעד שלנו. תסכימו איתנו שאתר המאוחסן בפתח-תקווה - כנראה רלוונטי יותר עבור הגולש הישראלי מאשר הגולש האמריקאי.


אחסון אתרים – בארץ או בחו"ל?

מנועי חיפוש כמו גוגל נותנים משקל רב למקום בו אנו מאחסנים את האתר. מבחינת קידום אתרים, ההמלצה היא ברורה: אם המטרה שלכם היא לקדם אתר בארץ – יש לאחסן את האתר בארץ.
אם קהל היעד שלכם הוא גולשים מארה"ב – יש לאחסן את האתר בארה"ב. לפי אותו ההגיון, אם קהל היעד שלכם הוא ישראלים דוברים אנגלית – יש לאחסן את האתר בארץ כמובן.


דגש מיוחד עבור דומיין עם סיומת com -

הסיומת של כתובת האתר היא עוד רמז עבה לגבי זהות קהל היעד שלנו. איך זה מתקשר אל אחסון אתרים? אם יש לנו דומיין עם סיומת co.il והאתר מאוחסן בחו"ל – עדיין יש לגוגל רמז כלשהו שמדובר באתר שפונה לקהל הישראלי.
אולם אם יש לכם אתר עם סיומת com (דומיין בינלאומי ולא רק אמריקאי) – אין לגוגל מושג לאיזה קהל יעד אתם פונים. כלומר עבור מי שמחזיק בדומיין עם סיומת com, יש לנושא של אחסון אתרים משקל יתר.

>>קראו מידע נוסף לגבי רישום דומיין וחשיבותו של שם דומיין לקידום אתר.


מהירות טעינת הדפים

אחסון אתרים בארץ מאפשר טעינת דפים מהירה עבור גולשים ישראלים. הרי המרחק מפתח-תקווה עד ת"א הוא אפסי לעומת המרחק מקליפורניה עד ת"א. יש לכך משמעות אדירה מבחינת קידום אתרים בגוגל.
מעבר לכך שגוגל מבין שהאתר עובד כמו שצריך, הגולשים מחבבים יותר את האתר ומדפדפים בין הדפים הפנימיים. הגולש הישראלי ידוע בתור גולש חסר סבלנות במיוחד. אתר המאוחסן בחו"ל ייטען לאט ועשוי לגרום לגולשים רבים להתייאש ולנטוש – פשוט חבל.


אחסון אתרים בחו"ל

כאמור, אחסון אתרים בחו"ל רלוונטי עבור אתרים הפונים לקהל יעד שאינו ישראלי. המחירים של אחסון אתרים בחו"ל זולים יותר וניתן למצוא חברות אמינות ביותר. למען הסר ספק, לא כדאי לאחסן אתר ישראלי בחו"ל רק משיקולי חיסכון כספי.

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838