קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

אופטימיזציה

שתפו עם החברים


מדוע בכלל לעשות אופטימיזציה לאתר?


כאשר אנו מקישים מילת חיפוש מסוימת בגוגל – אנו מקבלים את רשימת האתרים הרלוונטיים ביותר לאותו התחום. אם לדוגמא נקיש בגוגל את המילה "חדשות" - נקבל את עשרת אתרי החדשות הגדולים ואיכותיים ביותר בארץ.

מטרת אופימיזציה היא קודם כל לבנות את האתר בצורה נוחה לסריקה עבור מנועי החיפוש. מטרתה השנייה היא להבהיר למנועי החיפוש שהאתר שלנו רלוונטי להרבה מילות מפתח. ברגע שגוגל יחליט שהאתר שלנו רלוונטי לתחום מסוים, אנחנו נתקדם אוטומאטית בתוצאות החיפוש.


סריקה יעילה


כדי שמנועי החיפוש יסרקו את האתר בצורה יעילה, קוד האתר צריך לעמוד במספר קריטריונים בסיסיים. לא מדובר בתורה מסיני, אלא שישנם הרבה פרטים קטנים שחשוב להקפיד עליהם בבניית אתר אינטרנט.

שם המשחק הוא יסודיות. חברת קידום אתרים שתסדר ותארגן את האתר שלכם כמו שצריך, תחסוך לכם הרבה מאמץ שיווקי בהמשך הדרך.


הצעד הראשון: גיבוש רשימת מילות מפתח


בכדי לבצע אופטימיזציה נכונה, יש לבצע מחקר מקדים ולבנות אסטרטגיה כוללת לקידום האתר. שיווק באינטרנט חייב להיות מוכוון לקוחות מהרגע הראשון. חברת הקידום שבחרתם לעבוד איתה, תעזור לכם לגבש את רשימת המושגים שהכי מומלץ לקדם.

אחרי שגיבשתם רשימת מילות מפתח לקידום, יש לתכנן כיצד לתת ביטוי לכל מילה ומילה בדפי האתר. כמובן שלא חייבים תמיד לקדם את כל מילות המפתח דרך דף הבית.

ההנחיות המקצועיות לאופטימיזציה של אתרים משתנות מעת לעת בהתאם להשתכללות מנועי החיפוש והתקדמות הטכנולוגיה. לא מדובר בפעולה חד-פעמית כי אם בתחזוקה שוטפת בהתאם להתפחויות בתחום.


אופטימיזציה בגוגל


פעולות מבוקרות


התחום של קידום אתרים בגוגל הינו רחב וישנם אינספור כלים באמצעותם נבצע אופטימיזציה חכמה לאתר. יחד עם זאת חשוב לשמור על מידה של זהירות. מקדמי אתרים לא מנוסים מבצעים טעויות שעלולות לגרום לאתר לספוג עונשים ונידוי ממנועי החיפוש.

פעולות כאלו  נקראות "over optimization". בכל פעם שמשתמשים באחד הכלים בצורה מוגזמת, גוגל עשוי לזהות שמדובר בפעולה מלאכותית, ולכן יעניש. מנועי החיפוש השתכללו לאורך השנים, ומזהים נסיונות מניפולציה מסוגים שונים.


סיכום - טיפים לקידום אתרים


מחפש טיפים לקידום אתרים? במיוחד עבור בעלי עסקים עם תקציב פרסום מוגבל, בנינו מדריך קידום אתרים מושקע ואיכותי, שיוכל לעזור לך להגיע אל הדף הראשון בגוגל בכוחות עצמך. הורד עכשיו את המדריך:


חץ אדום
מדריך קידום אתרים חינם

תמיד חשוב לזכור! בעת ביצוע אופטימיזציה לאתר יש לשלב בין הידע המקצועי של קידום אתרים לבין חווית גלישה ידידותית ונכונה. בסופו של דבר, אתר שיהיה יעיל ואיכותי עבור הגולשים, יהיה בד"כ אופטימלי עבור מנועי החיפוש. יש לך שאלות בנושא? צור עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.


 
צור קשר    03-5188848
054-2478838