קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל אופטימיזציה שיווק באינטרנט המלצות מיקומי לקוחותינו מי אנחנו צור קשר
   

ריהוט משרדי דגמים חדשים

שתפו עם החברים


דוגמאות לדגמים חדשים של ריהוט משרדי -


עץ ומתכת - שילוב של עץ ומתכת הפך פופולארי בשנים האחרונות. המתכת משדרת קידמה ועוצמה ואילו העץ מוסיף מעט חמימות (יותר נעים למגע). בדוגמא הספציפית ניתן לראות כיצד פריט כזה משתלב יפה עם חלל גדול. יש כיום לא מעט משרדי הבוחרים להתמקדם בלופטים משופצים. יש לחלל עבודה משותף הרבה יתרונות בעבודה.

ריהוט משרדי לבית
- לא כל הפריטים נועדו למשרד. יש אנשים שעובדים כיום שעות ארוכות מתוך הבית. במקרה כזה ניתן למצוא כסאות ושולחנות מעט עדינים יותר, שנותנים תחושה נעימה.

פתרונות עבור מחשבים
- מי מאיתנו שעובד בתחום המחשבים, מודע לצרכים היוצאי דופן. כיום בצמוד למחשב אנו משתמשים בעוד הרבה מוצרים נלווים. יש כיום פתרונות חכמים למעבר נעים של כבלים וחוטים. בלגן בעין מפריע לעבודה נעימה לאורך שעות.

בסופו של דבר, תמונות עוזרות בגיבוש קונספט עיצובי למשרד ולבית. ניתן לקבל רעיונות חדשים ולשלב אותם בכדי להגיע בדיוק לאווירה בה אתם מעוניינים. ריהוט משרדי הוא תחום מרתק וממש לא אפור כמו שהיינו רגילים לחשוב בעבר.

סרטון מומלץ מאד לצפייה - כסאות מחשב משובחים:
כסא טוב הוא כסא נוח עם תמיכה לגב. מדי כמה שנים, אורטופדים ממליצים להחליף מושב. כסאות מחשב חדשים מגיעים עם כריות חדשות וקפיציות, מושב מתכוונן וחומרים איכותיים.

   

 
צור קשר    03-5188848
054-2478838